Witaj aby mieć dostęp do forum, brak reklam Utworz konto na forum Utworz konto na forum  

SKARGA NA MAZAN

(Ten post był ostatnio modyfikowany: 22-05-18, 08:31 przez PrzeMeQ.)

Witam chciałbym złożyć skargę na Administratora Mazan, iż dostałem bana z powodem cyt. "Wypierdalaj" pierwszy raz wbiłem na serwer i już się zaprezentował ze złej strony.... Żądam UNBANA i przeprosin, ze strony Mazana głównie za obrażenie mojej rodziny nie chodzi o mnie. Nie pozwolę sobie, żeby jakiś ambitny 13 latek mnie banował z takim powodem, więc, albo przeprosi, albo straciliście jednego z graczy, wiem to tylko jeden gracz, ale jak tak będzie banować ciągle w końcu stracicie większa ilość użytkowników graczy. Dodam jeszcze, że przy mnie zbanował też jednego z użytkowników z takim powodem.
~Z poważaniem gracz serwera - PrzeMeQ

EDIT : CHĘTNIE MOGĘ WYJAŚNIĆ TO NA TS Wink
Odpowiedz

(Ten post był ostatnio modyfikowany: 23-05-18, 09:02 przez Mazan.)

To ja chyba powinienem usłyszeć przeprosiny.

Powiem tak, nie dostaniesz unbana. Zaczeliście mnie wyzywać, i prosiliście się o bana. Wyzywaliście mnie, że jestem pojebany, i to dlatego że nie jestem pełnoletni i nie mam mutacji. Zasłużyłeś na bana, wyzywałeś mnie razem z tymi twoimi koleszkami że jestem kurwą nieletnią i wiele innych. Powiem tak, unbana nie dostaniesz, ponieważ sam się o niego prosiłeś.

pozdrawia Head Admin,
Mazan.
Odpowiedz

Ej ej kolego ! Czy ja mówiłem, że bana dostałem nie słusznie ? Chodzi mi o wjazd na rodzinę.... i powód bana. Chwila czy admin nie powinien dawać jakiegoś przykładu ? A może jednak ten wiek ma znaczenie i nie dorosłeś do tego ? Nie radzisz sobie z emocjami ? To ja mam Ci mówić, że powinienem dostać bana ? Powód jest wręcz żenujący... Przemyśl to i odpowiedz sobie sam na te pytania.
Odpowiedz

Mazan traci admina, tutaj nie ma miejsca na takie zachowanie chyba że ja sobie pozwolę ale na serwerze nie można wyzywać rodziców/rodziny za to permy rozdaje!
Odpowiedz

Kolega poda steam i do ub
Odpowiedz

Odpowiedz

ub
Odpowiedz

Użytkownicy przeglądający ten wątek:
1 gości